Dřevěná omalovánka mandala sova

Kód: PH0301
Neohodnoceno
Značka: Pehucraft
259 Kč –7 %
pehucraft dřevěná onalovánka mandala sova sovička dárek
259 Kč –7 % 239 Kč
Skladem (>5 ks)

S našimi dřevěnými omalovánkami vzor mandala můžete propojit rodinu nebo si užít relaxaci sami. Stačí jenom vybrat barvy podle své fantazie a pustit se do tvorby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte-li dřevěnou omalovánku se vzorem sova, tak naše omalovánka vám může přinést hodiny zábavy a tvůrčího vývoje pro vaše děti nebo dokonce pro vás samotného. Dřevěné omalovánky z překližky jsou nejen zábavné, ale také ekologicky šetrné a odolné.

S našimi dřevěnými omalovánkami můžete propojit rodinu nebo si užít relaxaci sami. Stačí jenom vybrat barvy podle své fantazie a pustit se do tvorby. Děti budou nadšené z možnosti vytvořit vlastní umělecká díla, zatímco dospělí si mohou najít relaxaci v malování a stresu zbavujících aktivit.

Rozměr

Dřevěná omalovánka mandala sova má výšku 200 mm a šířku 156 mm.

Materiál

Materiál je březová překližka o síle 3 mm. Po vyříznutí na laseru dřevo pečlivě brousíme do hladka. Každá omalovánka je ručně broušená, proto se dřevo a barva mohou lišit od nafocených obrázků. Dřevo může obsahovat suky, zbarvené oblasti a další nesrovnalosti, které se vyskytují ve všech dřevinách. Každý kus je tedy jedinečným originálem.

Povrchová úprava

Dřevěné omalovánka je bez povrchové úpravy.

Počet

Uvedená cena je za jeden kus omalovánky.

Způsob balení a dopravy

Pečlivě balíme a zasíláme 5 druhy dopravy.

Doporučení

NENECHÁVEJTE zbytečně na přímém slunci. K vymalování můžete použít fixy, pastelky nebo nejlépe akrylové fixy. Aby byla zachována dlouhodobá sytost barev, tak doporučujeme obrázek přelakovat průhledným lakem.

Není vhodné pro děti do 3 let.

Původ výrobku

Výrobek je komplet vyroben v České republice ve městě Jablonec nad Nisou.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO DĚTI
Rozměr: 200 x 156 mm
Povrchová úprava: bez povrchové úpravy
Materiál: březová překližka 3 mm
Tloušťka: 3 mm