Pletený náramek s růžovo bílou kytičkou

Kód: 502
Neohodnoceno
Značka: Pehucraft
179 Kč
Skladem (1 ks)

Pletený shamballa náramek s dřevěným motivem kytičky v růžovo bílé barvě. Náramek je doplněn o micro cordovou šňůrku růžové barvy s možností regulace velikosti náramku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapomeňte na obyčejné náramky, protože tu je průvodce do světa módního šperku, který získá vaše srdce - pletený shamballa náramek s dřevěným motivem kytičky v růžovo bílé barvě! Tento nádherný kousek šperku v sobě spojuje ducha přírody s módním výrazem, a to vše v jednom dokonalém provedení.. Náramek je doplněn o micro cordovou šňůrku růžové barvy s možností regulace velikosti náramku.

Rozměr

Pletený shamballa náramek s dřevěným motivem kytičky v růžovo bílé barvě lze použít na ruku do průměru 24 cm a má možnost regulace. Samozřejmě lze náramek zmenšit i na menší průměr ruky.

Materiál

Materiál motivu je bukové dřevo silné 3 mm. Po vyříznutí na laseru dřevo pečlivě brousíme do hladka. Každá naše dekorace je ručně broušená, proto se dřevo a barva mohou lišit od nafocených obrázků. Dřevo může obsahovat suky, zbarvené oblasti a další nesrovnalosti, které se vyskytují ve všech dřevinách. Každý kus je tedy jedinečným originálem. Šňůrka je z micro cordu průměru 1,18 mm.

Povrchová úprava

Náramek s motivem kytičky je bez povrchové úpravy.

Počet

Uvedená cena je za jeden kus náramku.

Způsob balení a dopravy

Náramek pečlivě balíme a zasíláme 5 druhy dopravy.

Doporučení

Náramek dlouhodobě NEPOUŽÍVEJTE při koupání, protože není nalakován.

Původ výrobku

Výrobek je komplet vyroben v České republice ve městě Jablonec nad Nisou.

Ať už hledáte dárek pro svou milovanou osobu nebo se chcete odměnit za dosažení svých cílů, tento pletený shamballa náramek s dřevěným motivem kytičky v modro oranžové barvě je tou správnou volbou. Přineste si kousek přírody a šťastné energie do svého života a nechte tento náramek vyprávět vaši jedinečnou módní a životní příběh.

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁRAMKY
Rozměr: elipsa 21 x 15 mm
Povrchová úprava: bez povrchové úpravy
Materiál: bukové dřevo
Tloušťka: 3 mm
Materiál náramku: micro cord 1,18 mm
Barva náramku: růžová