Tkaný korálkový náramek MIYUKI vlny

Kód: 506
Neohodnoceno
Značka: Pehucraft
690 Kč
Do týdne

Ručně tkaný náramek z japonských korálků MIYUKI. Náramek je doplněn o micro cordovou šňůrku černé barvy s možností regulace velikosti náramku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapomeňte na obyčejné náramky, protože tu je průvodce do světa módního šperku, který získá vaše srdce - Ručně tkaný náramek z japonských korálků MIYUKI! Tento nádherný kousek šperku v sobě spojuje ducha přesnosti s módním výrazem, a to vše v jednom dokonalém provedení. Náramek je doplněn o micro cordovou šňůrku černé barvy s možností regulace velikosti náramku.

Rozměr

Ručně tkaný náramek z japonských korálků MIYUKI lze použít na ruku do průměru 24 cm a má možnost regulace. Samozřejmě lze náramek zmenšit i na menší průměr ruky.

Materiál

Materiál jsou prvotřídní japonské korálky Miyuki, které jsou známe již od roku 1930. Korálky MIYUKI jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších korálků a to hlavně díky svému jednotnému a přesnému tvaru. Šňůrka je z micro cordu průměru 1,18 mm.

Počet

Uvedená cena je za jeden kus náramku.

Způsob balení a dopravy

Náramek pečlivě balíme a zasíláme 5 druhy dopravy.

Doporučení

Náramek lze používat i při KOUPÁNÍ.

Původ výrobku

Výrobek je komplet vyroben v České republice ve městě Jablonec nad Nisou.

Náramek může být nejen krásným doplňkem, ale také nositelem emocí a výrazem vaší osobnosti. Rádi vám pomůžeme najít ten pravý kousek, který vás bude provázet ve vašich životních okamžicích. Podívejte se na naši kolekci náramků a najděte svůj nejoblíbenější kousek ještě dnes!

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁRAMKY
Materiál: korálky MIYUKI
Materiál náramku: micro cord 1,18 mm
Barva náramku: černá
Barva korálků: světle zelená + tmavě zelená