Dřevěné náušnice kytičky růžovo fialové

Kód: 499
Neohodnoceno
Značka: Pehucraft
179 Kč
Skladem (>5 ks)

Máme pro vás jedinečné dřevěné náušnice ve tvaru kytiček s růžovo fialovým provedením. Tyto náušnice jsou ručně vyrobené a každá z nich je malým uměleckým dílem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máme pro vás jedinečné dřevěné náušnice ve tvaru kytiček s růžovo fialovým provedením. Tyto náušnice jsou ručně vyrobené a každá z nich je malým uměleckým dílem.

Rozměr

Dřevěné náušnice kytičky růžovo fialové mají výšku 16 mm a šířku 15,6 mm. Puzeta má rozměr dosedací plošky 6 mm a výšku 12 mm.

Materiál

Všechny kovové komponenty (puzety) dřevěných náušnic jsou z chirurgické oceli. Materiál je masivní bukl o síle 3 mm. Po vyříznutí na laseru dřevo pečlivě brousíme do hladka. Následně barvíme akrylovou barvou a teprve potom gravírujeme motiv. Každá naše dekorace je ručně broušená, proto se dřevo a barva mohou lišit od nafocených obrázků. Dřevo může obsahovat suky, zbarvené oblasti a další nesrovnalosti, které se vyskytují ve všech dřevinách. Každý kus je tedy jedinečným originálem.

Povrchová úprava

Dřevěné náušnice kytičky růžovo fialové jsou částečně upraveny akrylovou barvou.

Počet

Uvedená cena je za jeden pár dřevěných náušnic.

Způsob balení a dopravy

Náušnice pečlivě balíme a zasíláme 5 druhy dopravy. K náušnicím si můžete doobjednat i dárkovou krabičku.

Doporučení

Náušnice NEPOUŽÍVEJTE při koupání, protože nejsou nalakovány.

Původ výrobku

Výrobek je komplet vyroben v České republice ve městě Jablonec nad Nisou.

Růžové a fialové barvy jsou elegantně kombinovány a dodávají náušnicím živost a jemnost. Jsou lehké a pohodlné na nošení, takže nebudou způsobovat žádné nepohodlí.

Tyto náušnice jsou skvělým doplňkem pro každou příležitost. Mohou být nošeny jako každodenní ozdoba nebo jako výrazný prvek večerního outfitu. Jsou ideální pro ty, kteří preferují přírodní materiály a chtějí vyjádřit svou lásku k přírodě a jedinečnosti.

Navštivte náš e-shop a objevte krásu dřeva spojenou s květinovým designem. Naše dřevěné náušnice kytičky růžovo-fialové jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a zároveň podpořit umělce a řemeslníky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné náušnice pecky
Styl náušnic: Květiny
Rozměr: 16 x 15,6 mm
Povrchová úprava: růžová a fialová akrylová barva z jedné strany
Materiál: masivní buk
Tloušťka: 3 mm
Puzeta materiál: chirurgická ocel
Puzeta velikost: 6 x 12 mm